@ Klanen.no - Du er etterlyst!

Du er etterlyst!

Av: Klanen (7. februar 2010 20.04)

Klanen er, som de fleste veit, tufta på frivillig innsats og dugnadsarbeid. Så også med medlemsservice. Medlemsservices arbeidsoppgaver er å holde orden på medlemsdatabasen, besvare spørsmål fra medlemmer vedrørende medlemskap (++), og sørge for at postutsendelser går på skinner (men helst ikke de skinnene som Jernbaneverket har ansvaret for).

De siste åra har vi i medlemsservice jobba mye med å få på plass en ny database for medlemsregisteret vårt. Nå når dette er på plass, er vi klare for å utvide staben, slik at vi alle kan gjøre litt mindre, samtidig som sluttsummen av utført arbeid blir mer. Derfor søker vi etter fem-seks (eller kanskje flere?) klansmedlemmer som kan tenke seg å sette av en time i uka til klansarbeid.

Dette er en typisk dugnadsgreie for deg som trives med systematikk, liker å ha kontroll over folks ve og vel, og som ønsker å yte litt service for dine medklansfolk. Selve arbeidslaget styres etter en flat struktur, så du slipper å bli bossa rundt med. Vi gir deg selvsagt opplæring i rutiner og systemer, så det skal ikke være noe problem!
Vi har ikke noen særlig tunge og byråkratiske søknads- og opptakskrav, så om du synes dette kan være noe for deg, send oss noen ord på medlem@klanen.no – så tar vi kontakt med deg!


Hva skjer?
 5.02 17:00 Vålerenga - Sparta Warriors
 11.02 17:00 Vålerenga Håndball - Fram Larvik
 14.02 18:30 Manglerud Star - Vålerenga
 16.02 18:30 Vålerenga - Stavanger Oilers
 19.02 17:00 Storhamar - Vålerenga
5.02 kl.13:15
DERBY-1 - N FOREST
5.02 kl.14:30
NEWCASTLE - AST VILLA-3
5.02 kl.15:00
JUVENTUS - SIENA-2
5.02 kl.17:00
CHELSEA - MAN UTD
5.02 kl.15:00
MILAN - NAPOLI
Copyright Klanen 1991-2006. Kontakt Klanen